شرایط تعویض و مرجوعی کالا در چوب گالری

ما همه تلاش خود را می کنیم که کالایی که شما خریداری می کنید در شرایط ایده مطلوب به دست شما برسد. با این وجود ممکن است در حین ارسال به دلیل شرایط جا به جایی و ضربات وارد شده مرسوله آسیب ببیند که در اینصورت اگر روی محصولات شکستگی شدید مشاهده کردید از دریافت آن خودداری کنید.

به هیچ عنوان به محصولات مرجوعی در زمان ارسال ضربه وارد نکنید که دچار اسیب شود چون در اینصورت مجموعه از دریافت محصول معذور است.

بعد از رسیدن محصول مرجوعی به انبار مجموعه اگر محصول شرایط تعویض و یا مرجوع سفارشات را داشته باشد در صورت تمایل تعویض شده و محصول دیگر با مطابق با سفارش مشتری ارسال میشود و در صورت عدم تمایل مبلغ سفارش به مشتری محترم عودت داده می شود.

لطفا در هنگام ثبت سفارش دقت کافی را اعلام بدارید زیرا بعد از ثبت سفارش هیچگونه تغیری اعم از آدرس، نوع محصول، ابعاد و رنگ محصول و تغییرات دیگر امکان پذیر نمی باشد.

ارسال کالای اشتباه

وجود اختلاف در وزن، ابعاد ، رنگ محصول سفارش داده شده از وبسایت چوب گالری

همه ی کالاهای بازگشتی در شرایط اولیه،که ارسال شد باشد، محصول اصلی و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل بدون آسیب دیدگی باشد. همچنین در نظر داشته باشید درصورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، از منظر قانونی کد تخفیف مورد نظر مجددا قابل استفاده نخواهد بود و درصورت بازگشت کالا اصل پول پرداختی برای آن بازگرداننده میشود.

کالا را چطور ارسال کنید؟

  1. قبل از ارسال کالا با شماره تماس پشتیبانی و یا کارشناس پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را گزارش کنید. همکاران ما موضوع را پیگیری خواهند کرد.
  2. پس از گفتگو و تایید شرایط, کالا را به خوبی به همراه تمام اقلام همراه آن ارسال نمایید.
  3. کالا باید سالم باشد، مگراینکه در مرحله ارسال آسیب دیده باشد.
  4. کالا فقط به صورت درست و اصولی ارسال شود و پس دریافت آن توسط مجموعه بررسی و جهت عودت وجه با شما هماهنگی لازم انجام خواهد شد.
  5. هنگام مرجوع محصولی که به صورت اشتباه دریافت کردید اما از نظر فیزیکی سالم هستند دقت لازم را داشته باشید.